Ważne Osoby

Jest to dział poświęcony osobom, które nie były ani zawodnikami, ani trenerami zespołu, ale w sposób znaczący uczestniczyły w życiu drużyny.

Marta Mordarska

W drużynie Żubrów pełniła funkcję sekretarza i skarbnika, które objęła w połowie sezonu 2010/2011 i pełniła je do końca sezonu 2011/2012. Za swoje zaangażowanie i ciężką pracę w sezonie 2011/2012 została nagrodzona przez Upper Thames Valley League drugą nagrodą dla najlepszego sekretarza. Wszystkie swoje obowiązki traktowała bardzo poważnie, a praca jaką wykonała dla zespołu jest nieoceniona. Po pierwszym sezonie, kiedy drużynie groził rozpad to właśnie Marta przejęła "stery" i głównie dzięki jej wysiłkom Żubry nie zakończyły swojej działalności już po pierwszym roku.

Dariusz Krokoszyński

Od połowy sezonu 2010/2011, aż do jego zakończenia pełnił funkcję kierownika drużyny i  osoby odpowiedzialnej za pomoc medyczną w trakcie meczu. Do zespołu powrócił w połowie sezonu 2012/2013. Zawsze chętny do pomocy innym, zajmuje się także akcjami charytatywnymi, do których przyłączają się Żubry.

Żubry OxfordChinnor Res FC
Żubry Oxford 2:1 Chinnor Res FC