A - E

*Profile zawodników, osiągnięcia i statystyki aktualizowane są na koniec każdego sezonu.

A

Apanasewicz Dorian - Urodzony 01.06.1993 r. Bramkarza później boczny obrońca. Do zespołu dołączył w lipcu 2013 r. Debiut 1 września 2013 r. w meczu ligowym z Oxford Sport's & Social Club. Wcześniej występował na bramce grając w...piłkę ręczną. Jako, że gra na bramce w piłce nożnej to zupełnie coś innego, Dorian musiał się sporo nauczyć, zaliczając w swoim debiutanckim sezonie kilka niezłych występów. W kolejnym sezonie był już pewnym punktem drużyny i śmiało można stwierdzić, że swoją dobrą grą uratował drużynie kilka cennych punktów. Potwierdzeniem tego była nagroda indywidualna w kategorii "Największy postęp" za sezon 2014/2015. Pewnie grał na przedpolu i dobrze radził sobie w sytuacjach jeden na jeden. W kolejnym sezonie postanowił spróbować swoich sił jako zawodnik z pola i tu też nieźle sobie radzi. Obecnie wystepuje na pozycji bocznego obrońcy. W Żubrach rozegrał 72 spotkania w których zdobył 3 bramki.

Archaniłowicz Oskar - Pomocnik. Debiut 03.09.2016r. w meczu ligowym z Kenningot Athletic. W Żubrach 1 mecz.

B

Bania Grzegorz - Urodzony 03.12.1981r. Boczny obrońca. Do zespołu dołączył w lipcu 2015r. W Polsce występował w juniorskich drużynach Metalowca Łódź. Debiut 9 stycznia 2016 r. w meczu pucharowym z Thame United Churches. Kapitan i opiekun drużyny rezerw, później dołączył do pierwszego zespołu. Za sezon 15/16 otrzymał statuetkę w kategorii "Sportowa Postawa". W Żubrach rozegrał 10 spotkań.

Blewąska Emil - Urodzony 18.01.1994 r. Obrońca. Do zespołu dołączył w lipcu 2013 r. W Polsce występował w juniorskich zespołach Arki Gdynia i Bałtyku Gdynia. Debiut 29 września 2013 r. w meczu ligowym z Barton United. Już w swoim debiucie świetnie wkomponował się w zespół. Może występować zarówno na środku jak i na boku obrony, gdzie włączając się bardzo często do akcji ofensywnych zespołu wspomaga swoich kolegów z linii pomocy i ataku. Pomimo młodego wieku imponuje doświadczeniem, a także niezłym wyszkoleniem technicznym i opanowaniem. Niestety już po pierwszym meczu kolejnego sezonu nagle zrezygnował z gry w drużynie by powrócić do niej pod koniec kolejnego sezonu. W Żubrach rozegrał 27 spotkań i zdobył 2 bramki.

Blicharski Grzegorz - Urodzony 05.03.1987 r. Pomocnik. Do zespołu dołączył w lipcu 2015 r. Wcześniej reprezentował barwy zespołów GKS Nowiny, Piasta Chęciny i LKS-u Bolomin. Debiut 5 września 2015 r. w meczu ligowym z Fairview FC. Zawodnik drużyny rezerw. W pierwszym zespole zagrał 1 mecz.

Bina Ondrej - Urodzony 01.05.1987 r. Obrońca. Do zespołu dołączył w październiku 2016 r. Wcześniej wystepował w SKF Kraslice i Kralove Vary. Debiut 15.10.2016 r. w meczu ligowym z Northway F.C. W Żubrach 15 meczów.

Breczko Paweł - Urodzony 28.08.1981 r. Bramkarz lub...napastnik. Do zespołu dołączył w lipcu 2015 r. Wcześniej nie grał w piłkę nożną na poziomie klubowym, grał za to w koszykówkę. Debiut 10 października 2015 r. w meczu ligowym z Brookes University FC. Rosły zawodnik (ponad 2 metry wzrostu), który występował głównie w zespole rezerw. W Żubrach rozegrał 17 spotkań w których zdobył 3 bramki.

Bruce James - Urodzony 17.06.1990 r. Pomocnik. Do zespołu dołączył w styczniu 2017 r. Debiut 11.02.2017 r. w meczu pucharowym z Chinnor Res. F.C. W Żubrach 2 mecze.

C

Cholewiński Adrian - Urodzony 05.08.1990 r. Bramkarz. Do zespołu dołączył w lipcu 2012 r. Debiut 2 września 2012 r. w meczu ligowym z King & Queen Wheatley. Pomimo tego, że wcześniej nigdy nie grał w piłkę na poziomie klubowym, posiadał spore umiejętności bramkarskie. Bardzo dobrze spisywał się w sytuacjach jeden na jeden i przy stałych fragmentach gry, gdzie udanie wykorzystywał swój wzrost w walce o górne piłki z napastnikami przeciwników. W połowie sezonu postanowił jednak wrócić do Polski, przez co nie zaliczył w zespole zbyt dużo występów. W Żubrach rozegrał 10 spotkań.

Ciekielski Sebastian - Urodzony 15.09.1985 r. Lewy pomocnik. Do zespołu dołączył w grudniu 2010 r. W Polsce występował w Rafinerii Czarni Jasło 1910 i LKS Skołyszyn. Debiut 9 stycznia 2011 r. w meczu ligowym z Yellow Eagles. Należy do małej grupy zawodników Żubrów, którym udało się zdobyć bramkę już w debiucie. Szybki i dobrze wyszkolony technicznie, a do tego posiadający żelazne płuca "Seba", jest jednym z ''motorów napędowych'' zespołu. Nie boi się pojedynków jeden na jeden, dzięki czemu często stwarza przewagę liczebną dla zespołu. W sezonie 2011/2012 został wybrany zawodnikiem sezonu, a rok później wywalczył statuetkę dla najlepszego strzelca drużyny. W sezonie 15/16 ponownie sięgnął po nagrodę dla najlepszego zawodnika sezonu, zdobywając dla Żubrów, aż 18 bramek do których dołożył 14 asyst w 25 meczach. Aktualnie jest najskuteczniejszym zawodnikiem Żubrów w historii zespołu. W Żubrach 129 meczy i 70 bramek.

D

Dębicki Mateusz - Urodzony 04.05.1995 r. Obrońca lub pomocnik. Do zespołu dołączył w październiku 2015 r. Wychowanek klubu GLKS Cis Cekcyn. Debiut 24 października 2015 r. w meczu pucharowym z Masons Arms FC. Zawodnik drużyny rezerw. W Żubrach zagrał w 3 meczach.

Dzialuk Łukasz - Urodzony 04.09.1981. Napastnik. Do zespołu dołączył w czerwcu 2010 r. Wychowanek trzecioligowej Elany Toruń. Debiut 5 września 2010 r. w meczu ligowym z Black Head Bletchington. W Żubrach występował tylko do kwietnia 2011 r. Mimo to nadal jest uznawany za najlepszego napastnika jaki kiedykolwiek występował w zespole.  Dzięki niezwykłej skuteczności i doświadczeniu potrafił w pojedynkę rozstrzygnąć losy spotkania. Szybki i bardzo silny był prawdziwym królem pola karnego, a także dobrym asystentem. Potrafił dobrze ocenić sytuację i zawsze podawał do lepiej ustawionego kolegi. Do dzisiaj nikt nie pobił jego wyniku z pierwszego sezonu kiedy to pokonywał bramkarzy przeciwników aż 22 razy. W Żubrach 16 meczy i 22 bramki.

E

Żubry OxfordChinnor Res FC