Żubry Oxford - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 21, wczoraj: 19
ogółem: 137 500

statystyki szczegółowe

Sezon 2011 / 2012

Kadra 2011/2012:

Upper Thames Valley League Dywision 3A:

 

Kolejka 1 (04.09.2011):

Abingdon Exciles 1:3 Żubry Oxford

Skład: Janik - Krasoń, Kozłowski, Rogala, Seroczyński, Ciekielski, Mordarski, T.Serednicki, Walendowski, Woliński, Popiołek.

Wchodzący: Kraszewski, Z.Serednicki.

Bramki: Ciekielski, Walendowski, Woliński.

Kolejka 2 (11.09.2011):

Żubry Oxford 6:1 ABBA Athletic

Skład: Janik - Krasoń, Rogala, Kozłowski, Seroczyński, Woliński, Walendowski, M.Samoluk, T.Serednicki, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzący: Kraszewski, Z.Serednicki.

Bramki: Krasoń, Kraszewski, Popiołek 2, T.Serednicki, Ciekielski.

Kolejka 3 (02.10.2011):

Żubry Oxford 4:2 Iffley Harriers

Skład: Janik - Krasoń, Kozłowski, Rogala, Pałka, Seroczyński, Walendowski, Woliński, M.Samoluk, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzący: Kraszewski, Hryniów, Mordarski.

Bramki: Ciekielski, Popiołek, Woliński 2.

Kolejka 4 (09.10.2011):

Żubry Oxford 3:4 White Horse Abingdon F.C.

Skład: Janik - Krasoń, Madzelewski, Hryniów, Kozłowski, Ciekielski, Mordarski, M.Samoluk, Walendowski, Woliński, Popiołek.

Wchodzacy: Kraszewski, Z.Serednicki, Pałka.

Bramki: Kraszewski, M.Samoluk, Walendowski.

Kolejka 5 (16.10.2011):

Northway (Boys & Girls) 1:2 Żubry Oxford

Skład: Janik - Krasoń,Mordarski, Rogala, Hryniów, M.Samoluk, T.Serednicki, Walendowski, Woliński, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzacy: Kraszewski, Pałka, Madzelewski.

Bramki: T.Serednicki, Ciekielski.

Kolejka 6 (20.11.2011):

Forest Hill F.C. 1:3 Żubry Oxford

Skład: Rogala - Kraszewski, Kozłowski, Mordarski, Hryniów, Walendowski, Woliński, Pałka, Ciekielski,T.Serednicki, Popiołek.

Wchodzący: Seroczyński.

Bramki: Kraszewski 2, T.Serednicki.

Kolejka 7 (27.11.2011):

Żubry Oxford 6:0 Chatsworth Buccanerrs

Skład: Rogala - Kraszewski, Pałka, Seroczyński, Walendowski, Hryniów, Woliński, T.Serednicki, Madzelewski, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzący: Kozłowski, Mordarski.

Bramki: Popiołek 3, T.Serednicki, Woliński 2.

Kolejka 8 (11.12.2011):

Żubry Oxford 4:4 Freeland Yeoman F.C.

Skład: Rogala - Krasoń, Kraszewski, Kozłowski, M.Samoluk, Hryniów, Walendowski, Woliński, Pałka, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzący: -

Bramki: Ciekielski, Kraszewski, Popiołek, Walendowski.

Kolejka 9 (08.01.2012):

Żubry Oxford 2:0 Railway Wheatley F.C.

Skład: Rogala - Krasoń, Kozłowski, Seroczyński, P.Falkiewicz, M.Samoluk, Woliński, Pałka, Hryniów, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzący: -

Bramki: Woliński, Ciekielski.

Kolejka 10 (22.01.2012):

Żubry Oxford 2:0 Northway (Boys & Girls)

Skład: Rogala - Krasoń, Kraszewski, Jurgilewicz, Walendowski, Kozłowski, Hryniów, Woliński, Pałka, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzący: Seroczyński.

Bramki: Popiołek 2.

Kolejka 11 (29.01.2012):

Żubry Oxford 5:2 Forest Hill F.C.

Skład: Rogala - Krasoń, Kraszewski, Seroczyński, Pałka, Walendowski, Woliński, T.Serednicki, Hryniów, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzący: Kozłowski.

Bramki: Hryniów, Kraszewski 2, Popiołek, Woliński.

Kolejka 12 (04.03.2012):

Freeland Yeoman F.C. 1:2 Żubry Oxford

Skład: Rogala - Krasoń, Kraszewski, Seroczyński, Kozłowski, Hryniów, T.Serednicki, Woliński, Ciekielski, Pałka, Popiołek.

Wchodzący: K.Falkiewicz.

Bramki: Kraszewski, K.Falkiewicz.

Kolejka 13 (25.03.2012):

White Horse Abingdon F.C. 1:1 Żubry Oxford

Skład: Tencer - Kraszewski, M.Samoluk, Pałka, Jurgilewicz, Hryniów, Ciekielski, T.Serednicki, Woliński, K.Falkiewicz Popiołek.

Wchodzący: Kozłowski, Rogala, Walendowski.

Bramka: T.Serednicki.

Kolejka 14 (08.04.2012):

Chatsworth Buccanerrs 1:8 Żubry Oxford

Skład: Tencer -Krasoń, M.Samoluk, Jurgilewicz, Rogala, Hryniów, T.Serednicki, Ciekielski, Walendowski, K.Falkiewicz, Popiołek.

Wchodzący: Pałka.

Bramki: K.Falkiewicz 5, Popiołek 3.

Kolejka 15 (15.04.2012):

Railway Wheatley F.C. 1:1 Żubry Oxford

Skład: Tencer -Krasoń, Kraszewski, Rogala, Hryniów, M.Samoluk, T.Serednicki, Ciekielski, Walendowski, K.Falkiewicz, Popiołek.

Wchodzący: Woliński, Pałka.

Bramka: Walendowski.

Kolejka 16 (22.04.2012):

Żubry Oxford 1:2 Abingdon Exciles F.C.

Skład: Rogala - Krasoń, Kraszewski, Jurgilewicz, Pałka, Hryniów, Woliński, Ciekielski, T.Serednicki, M.Samoluk, Walendowski, .

Wchodzący: -.

Bramka: M.Samoluk.

Kolejka 17 (29.04.2012):

ABBA Athletic 1:1 Żubry Oxford

Skład: Tencer - Pałka, M.Samoluk, Kozłowski, Rogala, Jurgilewicz, Walendowski, Hryniów, Ciekielski, T.Serednicki, Krasoń.

Wchodzący: T.Samoluk.

Bramka: Walendowski.

Kolejka 18 (06.05.2012):

Iffley Harriers 0:3 Żubry Oxford

Skład : Tencer -Krasoń. M.Samoluk, Kozłowski, Jurgilewicz, Rogala, Hryniów, T.Serednicki, Ciekielski, Walendowski, K.Falkiewicz.

Wchodzący: Seroczyński.

Bramki: Ciekielski, T.Serednicki, K.Falkiewicz.

 

Puchary:

Devenney Cup:

Runda II (30.10.2011):

Northway Boys Girls 1:3 Żubry Oxford

(Division 3A)

Skład: Janik - M.Samoluk, Rogala, Hryniów, Seroczyński, Ciekielski, Horbaczewski, Walaendowski, Woliński, Pałka, Popiołek.

Wchodzący: T.Serednicki, Kozłowski, Madzelewski.

Bramki: Horbaczewski, Popiołek, M.Samoluk.

Runda III:

Wolny los.

Ćwierć-finał (26.02.2012):

Żubry Oxford 2:1 Brightwell F.C.

                                      (Division 1)

Skład: Rogala - Krasoń, Kraszewski, M.Samoluk, Pałka, T.Serednicki, Hryniów, Walendowski, Woliński, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzący: Jurgilewicz.

Bramki: Woliński 2.

Pół-finał (11.02.2012):

Kings Arms Wheatley 5:0 Żubry Oxford

(Premier League)

Skład: Rogala - Krasoń, Kraszewski, M.Samoluk, Pałka, Kozłowski, Wlendowski, Woloński, Ciekielski, T.Serednicki, Popiołek.

Wchodzący: Seroczyński, Jurgilewicz, K.Falkiewicz.

Bramki: -.

Ridgeway Cup:

Runda I (25.09.2011):

JET F.C. 1:2 Żubry Oxford

(Division 3B)

Skład: Janik - Krasoń, M.Samoluk, Rogala, T.Serednicki, Seroczyński, Walendowski, Pałka, Ciekielski, Horbaczewski, Popiołek.

Wchodzący: Kraszewski, Z.Serednicki.

Bramki: T.Serednicki, Pałka.

Runda II (13.11.2011):

Żubry Oxford 1:2 Berinsfield Rebels

                                      (Division 3B)

Skład: Lasek - M.Samoluk, Rogala, Kozłowski, Mordarski, Hryniów, Ciekielski, T.Serednicki, Walendowski, Woliński, Popiołek.

Wchodzący: Seroczyński, Madzelewski, Pałka.

Bramka: Ciekielski.

Sam Waters Cup

Runda II (06.11.2011):

Żubry Oxford 2:5 Henley YMCA F.C.

                                     (Premier Division - Reading & District Sunday League)

Skład: Janik - Kozłowski, M.Samoluk, Pałka, Hryniów, T.Serednicki, Walendowski, Woliński, Horbaczewski, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzący: Kraszewski, Mordarski.

Bramki: Horbaczewski, Walendowski.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Żubry OxfordChinnor Res FC
Żubry Oxford 2:1 Chinnor Res FC
2017-03-25, 14:00:00