Żubry Oxford - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 62, wczoraj: 21
ogółem: 140 809

statystyki szczegółowe

Sezon 2010 / 2011

Kadra 2010/2011:

Upper Thames Valley League Dywision 3A:

 

Kolejka 1 (05.09.2010):

Black Head Bletchington 3:1 Żubry Oxford

Skład: Janik - M.Samoluk, Hryniów, Kozłowski, Korda, Krasoń, Rogala, Pałka, Walendowski, Woliński, Dzialuk.

Wchodzący: Smyk, Jaskólski.

Bramka: Woliński.

Kolejka 2 (26.09.2010):

Żubry Oxford 2:2 Railway Wheatley F.C.

Skład: Janik - M.Samoluk, Rogala, Pałka, Kozłowski, Kacprzak, Horbaczewski, Mordarski, Madzelewski, P.Falkiewicz, T.Serednicki.

Wchodzący: Woliński, Hryniów, Smyk.

Bramki: Horbaczewski 2.

Kolejka 3 (10.10.2010):

Żubry Oxford 3:2 White Horse Abingdon F.C.

Skład: Janik - M.Samoluk, Rogala, Hryniów, Dzialuk, Walendowski, P.Falkiewicz, Horbaczewski, Popiołek, Madzelewski, Matla.

Wchodzący: Krasoń, Smyk, Kacprzak.

Bramki: Dzialuk 3.

Kolejka 4 (17.10.2010):

Yellow Eagles 3:3 Żubry Oxford

Skład: Janik - Krasoń, Pałka, Woliński, Kozłowski, Walendowski, Horbaczewski, Popiołek, Madzelewski, Matla, T.Serednicki.

Wchodzący: Dzialuk, P.Falkiewicz, Mordarski.

Bramki: Woliński, Krasoń 2.

Kolejka 5 (24.10.2010):

Żubry Oxford 3:4 King & Queen Wheatley

Skład: Janik - M.Samoluk, Woliński, Kozłowski, Hryniów, Dzialuk, Smyk, P.Falkiewicz, Mordarski, Matla, T.Serednicki.

Wchodzący: Krasoń, Walendowski, Z.Serednicki.

Bramki: Woliński, Dzialuk, Matla.

Kolejka 6 (31.10.2010):

Freeland Yeoman F.C. 2:3 Żubry Oxford

Skład: Janik - M.Samoluk, Krasoń, Pałka, Woliński, Hryniów, Walendowski, Popiołek, Mordarski, Madzelewski, Z.Serednicki.

Wchodzący: Dzialuk.

Bramki: Pałka 2, Woliński.

Kolejka 7 (14.11.2010):

Żubry Oxford 11:1 Black Head Bletchington

Skład: Janik - M.Samoluk, Krasoń, Woliński, Dzialuk, Walendowski, P.Falkiewicz, Horbaczewski, Popiołek, Mordarski, T.Serednicki.

Wchodzący: Pałka, Hryniów, Smyk.

Bramki: Woliński, Dzialuk 2, Krasoń, Hryniów 2, Horbaczewski, Pałka, Walendowski 2, Janik.

Kolejka 8 (21.11.2010):

Railway Wheatley F.C. 1:1 Żubry Oxford

Skład: Janik - M.Samoluk, Krasoń, Pałka, Woliński, Hryniów, Smyk, Popiołek, Madzelewski, T.Serednicki, Kozłowski.

Wchodzący: Walendowski, P.Falkiewicz, Horbaczewski.

Bramka: Hryniów.

Kolejka 9 (12.12.2010):

Żubry Oxford 3:2 Northway (Boys Girls)

Skład: Krasoń - M.Samoluk, Pałka, Woliński, Kozłowski, Hryniów, Walendowski, P.Falkiewicz, Mordarski, Madzelewski, T.Serednicki.

Wchodzący: Dzialuk, Popiołek.

Bramki: Walendowski 2, Woliński.

Kolejka 10 (09.01.2011):

Żubry Oxford 2:8 Yellow Eagles

Skład: Janik - M.Samoluk, Krasoń, Kozłowski, Pałka, Woliński, Walendowski, Horbaczewski, Mordarski, T.Serednicki, Ciekielski.

Wchodzący: Hryniów, Rogala, Madzelewski.

Bramki: Ciekielski, Krasoń.

Kolejka 11 (16.01.2011):

Żubry Oxford 4:2 Freeland Yeoman F.C.

Skład: Janik - M.Samoluk, Rogala, Woliński, Kozłowski, Hryniów, Dzialuk, Smyk, P.Falkiewicz, Popiołek, Madzelewski.

Wchodzący: Woliński, Mordarski, Ciekielski.

Bramki: Kozłowski, Dzialuk, Falkiewicz, Ciekielski.

Kolejka 12 (23.01.2011):

Iffley Harriers 2:2 Żubry Oxford

Skład: Krasoń - Pałka, Woliński, Hryniów, Dzialuk, Walendowski, Horbaczewski, Popiołek, Mordarski, Madzelewski, Z.Serednicki.

Wchodzący: Kozłowski, Smyk, P.Falkiewicz.

Bramki: Dzialuk 2.

Kolejka 13 (06.02.2011):

White Horse Abington F.C. 0:12 Żubry Oxford

Skład: Janik - M.Samoluk, Krasoń, Rogala, Pałka, Hryniów, Dzialuk, Horbaczewski, Madzelewski, Z.Serednicki, Ciekielski.

Wchodzący: Walendowski, Mordarski.

Bramki: Dzialuk 4, Krasoń, Hryniów 2, Ciekielski 2, Rogala, Mordarski, Madzelewski.

Kolejka 14 (13.02.2011):

King & Queen Wheatley 1:2 Żubry Oxford

Skład: Roszczyk - M.Samoluk, Krasoń, Pałka, Woliński, Kozłowski, Dzialuk, Walendowski, Popiołek, Mordarski, Ciekielski.

Wchodzący: Smyk, Madzelewski, T.Serednicki.

Bramki: Dzialuk 2.

Kolejka 15 (20.02.2011):

Żubry Oxford 9:3 Iffley Harriers

Skład: Janik - M.Samoluk, Krasoń, Rogala, Kozłowski, Dzialuk, Smyk, Mordarski, Madzelewski, Ciekielski, Warywoda.

Wchodzący: Pałka, Z.Serednicki.

Bramki: Dzialuk, Krasoń 5, Ciekielski 3.

Kolejka 16 (27.02.2011):

Żubry Oxford 2:2 Abington Exiles F.C.

Skład: Krasoń - Rogala, Woliński, Kozłowski, Dzialuk, Smyk, P.Falkiewicz, Horbaczewski, Madzelewski, Z.Serednicki, Ciekielski.

Wchodzący: -

Bramki: Horbaczewski, bramka samobójcza.

Kolejka 17 (06.03.2011):

Northway (Boys Girls) 3:1 Żubry Oxford

Skład: Roszczyk - Krasoń, Mordarski, P.Falkiewicz,T.Serednicki, Z.Serednicki, Madzelewski, Rogala, Warywoda, Kozłowski, Smyk.

Wchodzący: Ciekielski, Popiołek, Woliński.

Bramka: P.Falkiewicz.

Kolejka 18 (27.03.2011):

Abingdon Exiles F.C. 0:2 Żubry Oxford

Skład: Janik - M.Samoluk, Horbaczewski, Hryniów, T.Serednicki, Ciekielski, Woliński, Warywoda, Mordarski, Smyk, Popiołek.

Wchodzący: Z.Serednicki, Korda, Pałka.

Bramki: Ciekielski, Popiołek.

 

Puchary:

Devenney Cup:

Runda I (12.09.2010):

Mansfield Road 3:2 Żubry Oxford

(Division 2)

Skład: Janik - M.Samoluk, Woliński, Walendowski, Smyk, P.Falkiewicz, Kacprzak, Horbaczewski, Popiołek, Mordarski, Madzelewski.

Wchodzący: Krasoń, Rogala, Jaskólski.

Bramki: Krasoń, Falkiewicz.

Ridgeway Cup:

Runda I (19.09.2010):

AFC Jerycho 2:5 Żubry Oxford

(Division 2)

Skład: Janik - M.Samoluk, Krasoń, Pałka, Woliński, Kozłowski, Hryniów, Dzialuk, Jaskólski, Horbaczewski, T.Serednicki.

Wchodzący: Smyk, Popiołek, Mordarski.

Bramki: Dzialuk 3, Hryniów, Horbaczewski.

Runda II (30.01.2011):

Żubry Oxford 1:3 Brightwell F.C.

                                      (Division 2)

Skład: Roszczyk - Krasoń, Rogala, Woliński, Kozłowski, Z.Serednicki, Smyk, P.Falkiewicz, Horbaczewski, Ciekielski, Popiołek.

Wchodzący: Hryniów, Walendowski, Mordarski.

Bramka: Horbaczewski.

Sam Waters Cup:

Runda I (03.10.2010):

Żubry Oxford 4:1 Standlake Garage F.C.

                                       (Division 1)

Skład: Krasoń - M.Samoluk, Pałka, Woliński, Kozłowski, Hryniów, Dzialuk, Smyk, Jaskólski, Matla, T.Serednicki.

Wchodzący: P.Falkiewicz, Horbaczewski, Mordarski.

Bramki: Hryniów 2, Dzialuk, Smyk.

Runda II (07.11.2010):

Banbury Cross 3:2 Żubry Oxford

(Banbury District)

Skład: Janik - Krasoń, Pałka, Kozłowski, Hryniów, Dzialuk, Smyk, Falkiewicz, Kacprzak, Horbaczewski, Madzelewski.

Wchodzący: Z.Serednicki, Walendowski.

Bramki: Dzialuk 2.

Alan Alder Cup:

Mecz 1 (03.04.2011):

Żubry Oxford 3:1 King & Queen Wheatley

                                      (Division 3A)

Skład: Roszczyk - M.Samoluk, Krasoń, Pałka, Falkiewicz, Ciekielski, Horbaczewski, Popiołek, Kozłowski, T.Serednicki, Hryniów.

Wchodzący: Warywoda, Mordarski, Rogala.

Bramki: P.Falkiewicz, Pałka, Hryniów.

Mecz 2 (10.04.2011):

Brightwell F.C. 1:1 Żubry Oxford

(Division 2)

Skład: Janik - Krasoń, M.Samoluk, Rogala, Hryniów, Popiołek, Ciekielski, T.Serednicki,Horbaczewski, Warywoda, Pałka.

Wchodzący: P.Falkiewicz, Madzelewski.

Bramka: Horbaczewski.

Mecz 3 (17.04.2011):

Żubry Oxford w/o Didcot Casuals

                                      (Division 2)

Wygrana walkowerem. Przeciwnik wycofał się z rozgrywek.

Play-off (01.05.2011):

Żubry Oxford 1:1 Brightwell F.C. dogr. 0:0, karne 5:4

                                      (Division 2)

Skład: Roszczyk - Ciekielski, Warywoda, M.Samoluk, Popiołek, Pałka,Woliński, T.Serednicki, Horbaczewski, P.Falkiewicz, Korda.

Wchodzący: Walendowski, Madzelewski,Kozłowski.

Bramka: Popiołek.

Finał (08.05.2011):

Żubry Oxford 2:0 Iffley Harriers

                                      (Division 3A)

Skład: Roszczyk - Krasoń, Z.Serednicki, T.Serednicki, Woliński, Horbaczewski, Hryniów, Kozłowski, Popiołek, Madzelewski, Ciekielski.

Wchodzący: Falkiewicz, M.Samoluk, Pałka.

Bramki: Woliński, Krasoń.

Najbliższe spotkanie

Żubry OxfordOUP Reserves
Żubry Oxford   OUP Reserves
2017-10-21, 14:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Woodstock Town ReservesŻubry Oxford
Woodstock Town Reserves 3:0 Żubry Oxford
2017-10-07, 14:00:00