Żubry Oxford - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 24, wczoraj: 14
ogółem: 138 791

statystyki szczegółowe

Sezon 2012 / 2013

Kadra 2012/2013:

Upper Thames Valley League Division 1:

Kolejka 1 (02.09.2012):

King & Queen Wheatley 1:4 Żubry Oxford

Skład: Cholewiński - Hoczyk, Rogala, Krasoń, M.Samoluk, T.Serednicki, K.Falkiewicz (Walendowski), Kraszewski, Jurgilewicz (Seroczyński), Ciekielski, T.Samoluk (Szafraniec).

Bramki: Ciekielski 3, T.Serednicki.

Kolejka 2 (09.09.2012):

Żubry Oxford 0:2 Brightwell F.C.

Skład: Cholewiński - Hoczyk, Rogala, Krasoń, Seroczyński, M.Samoluk, T.Serednicki, Kraszewski, Szafraniec (Walendowski), Ciekielski, T.Samoluk (K.Falkiewicz).

Bramki: -.

Kolejka 3 (16.09.2012):

Żubry Oxford 0:1 Railway Wheatley

Skład: Cholewiński - Hoczyk, Rogala (Kozłowski), Krasoń, Seroczyński (Pałka), Kraszewski, T.Serednicki, T.Samoluk, Ciekielski, Walendowski, K.Falkiewicz (Popiołek).

Bramki: -.

Kolejka 4 (23.09.2012):

Northway (Boys & Girls) 4:7 Żubry Oxford

Skład: Cholewiński - Krasoń, Rogala, Pałka, Kozłowski (Seroczyński), M.Samoluk, T.Samoluk, T.Serednicki, Ciekielski, Walendowski (Jurgilewicz), Szafraniec (Popiołek).

Bramki: T.Samoluk 4, Ciekielski, samobójcze -2.

*Anulowany mecz ligowy (30.09.2012):

Żubry Oxford 10:1 Sutton Revolution

Skład: Cholewiński - Kraszewski, Krasoń, Rogala, Pałka (Kozłowski), M.Samoluk, T.Serednicki, T.Samoluk, Walendowski (K.Falkiewicz), Ciekielski, Szafraniec (Popiołek).

Bramki: T.Samoluk, T.Serednicki, Ciekielski 4, Walendowski, Szafraniec, Popiołek 2.

*Mecz ten został anulowany ponieważ drużyna Sutton Revolution wycofała się z rozgrywek. Bramki z tego spotkania i sam mecz jest jednak liczony w statystykach zespołu, statystykach indywidualnych zawodników i statystykach trenera.

Kolejka 5 (14.10.2012):

Żubry Oxford 4:2 Didcot Casuals

Skład: Cholewiński - Krasoń, Hoczyk, Jurgilewicz, Pałka (Kozłowski), Kraszewski, T.Serednicki, M.Samoluk, Szafraniec, T.Samoluk, K.Falkiewicz.

Bramki: K.Falkiewicz 3, T.Samoluk.

Kolejka 6 (11.11.2012):

Red Lion Islip F.C. 3:4 Żubry Oxford

Skład: Cholewiński - Hoczyk, Kraszewski, Pałka, Seroczyński, M.Samoluk, T.Serednicki, T.Samoluk, Krasoń (Rogala), Szafraniec (Walendowski), Popiołek (Jurgilewicz).

Bramki: Pałka, T.Samoluk, M.Samoluk, Popiołek.

Kolejka 7 (17.02.2013):

Żubry Oxford 6:0 Standlake Garage F.C.

Skład: Rogala - Hryniów, Hoczyk, Jurgilewicz, Seroczyński (Walendowski), K.Falkiewicz (Szafraniec), Woliński, T.Samoluk, T.Serednicki, Krasoń, M.Samoluk.

Bramki: Hoczyk, T.Samoluk, Woliński, T.Serednicki, M.Samoluk, Krasoń.

Kolejka 8 (03.03.2013):

Brightwell F.C. 3:2 Żubry Oxford

Skład: Szafraniec - Kruk, Hoczyk, Jurgilewicz, Rogala (Pałka), Hryniów, T.Serednicki, Woliński, Krasoń, Ciekielski, T.Samoluk.

Bramki: T.Samoluk, Krasoń.

Kolejka 9 (10.03.2013):

Żubry Oxford 4:1 AFC Crowmarsh

Skład: Tencer - Kraszewski, Kruk, Pałka, Hryniów (K.Falkiewicz), M.Samoluk, Woliński, T.Samoluk, Krasoń, Ciekielski, Szafraniec (Popiołek).

Bramki: Krasoń, M.Samoluk, T.Samoluk, Szafraniec.

Kolejka 10 (31.03.2013):

Żubry Oxford w/o King & Queen Wheatley

Wygrana walkowerem.

Kolejka 11 (07.04.2013):

Rutherford F.C. 3:2 Żubry Oxford

Skład: Tencer - Kruk, Hoczyk, Jurgilewicz (Stępniak), Pałka, M.Samoluk, Hryniów, Woliński (T.Serednicki), Krasoń, Ciekielski, T.Samoluk (Popiołek).

Bramki: Krasoń, bramka samobójcza.

Kolejka 12 (11.04.2013):

Żubry Oxford 7:0 Northway (Boys & Girls)

Skład: M.Samoluk - Kraszewski, Hoczyk, Jurgilewicz, Hryniów, Kruk (T.Samoluk), Woliński, T.Serednicki (Pałka), Krasoń, Ciekielski, Szafraniec.

Bramki: Woliński, T.Serednicki, Pałka, Ciekielski, Szafraniec, Krasoń 2.

Kolejka 13 (14.04.2013):

AFC Crowmarsh 0:2 Żubry Oxford

Skład: Tencer - Kraszewski, Hoczyk, Jurgilewicz (Pałka), Hryniów, M.Samoluk, Kruk, Woliński (Stępniak), T.Serednicki, Ciekielski, T.Samoluk (Szafraniec).

Bramki: M.Samoluk, T.Serednicki.

Kolejka 14 (21.04.2013):

Standlake Garage 1:8 Żubry Oxford

Skład: Tencer - Kraszewski (Szafraniec), Hoczyk (Stępniak), Jurgilewicz, Hryniów, Kruk, M.Samoluk, Woliński, T.Serednicki, Ciekielski (Pałka), T.Samoluk.

Bramki: Kruk 4, Woliński, Ciekielski, T.Serednicki, T.Samoluk.

Kolejka 15 (25.04.2013):

Żubry Oxford w/o Saxton Pirates

Wygrana walkowerem.

Kolejka 16 (28.04.2013):

Żubry Oxford 1:1 Red Lion Islip F.C.

Skład: Krasoń - Kraszewski, Hoczyk, M.Samoluk, Hryniów, Kruk, T.Serednicki, Woliński, Szafraniec, Ciekielski, T.Samoluk (Pałka).

Bramka: T.Serednicki.

Kolejka 17 (05.05.2013):

Didcot Casuals 0:5 Żubry Oxford

Skład: T.Samoluk - Kraszewski, Hoczyk (Stępniak), T.Serednicki, Hryniów, M.Samoluk, Kruk, Woliński, Krasoń, Ciekielski, Szafraniec.

Bramki: T.Serednicki, Kruk, Krasoń, Ciekielski, Szafraniec.

Kolejka 18 (06.05.2013):

Saxton Pirates F.C. o/w Żubry Oxford

Wygrana walkowerem.

Kolejka 19 (09.05.2013):

Railway Wheatley 1:2 Żubry Oxford

Skład: T.Samoluk - Kraszewski, Kruk, Hoczyk, Hryniów, M.Samoluk, Woliński, T.Serednicki (Stępniak), Szafraniec, Ciekielski, Krasoń (Pałka).

Bramki: Krasoń, Szafraniec.

Kolejka 20 (14.05.2013):

Żubry Oxford 7:0 Ruthereford

Skład: Szafraniec - Kruk, Kraszewski (Stępniak), Hoczyk, Hryniów, M.Samoluk, T.Serednicki, Woliński (Pałka), Krasoń, Ciekielski, T.Samoluk.

Bramki: Hoczyk 2, Hryniów, T.Serednicki, Ciekielski 2, Krasoń.

 

Puchary:

Sam Waters Cup:

Runda II (04.11.2012):

AFC Brightwell 0:7 Żubry Oxford

(Division 3)

Skład: Rogala - Kraszewski, Hoczyk, Pałka, Seroczyński, Krasoń, T.Samoluk (Hryniów), M.Samoluk, T.Serednicki, K.Falkiewicz (Popiołek), Szafraniec (Stępniak).

Bramki: K.Falkiewicz 2, Krasoń, Hoczyk, Seroczyński,T.Serednicki,Popiołek.

Runda III (09.12.2012):

Żubry Oxford 1:2 Henley Town

                       (Reading & District Sunday League Division 1 East)

Skład: Cholewiński - Kraszewski, Hoczyk, Kozłowski, Pałka, Krasoń, Szafraniec(Walendowski), T.Serednicki, Kruk, M.Samoluk, K.Falkiewicz.

Bramka: Kraszewski.

Devenney Cup:

Runda I (07.10.2012):

Ruthereford F.C. 0:8 Żubry Oxford

(Division 1)

Skład: Cholewiński - Kraszewski, Rogala, Seroczyński (Jurgilewicz), Krasoń, Szafraniec, Walendowski, M.Samoluk, T.Samoluk, T.Serednicki, K.Falkiewicz (Pałka).

Bramki: Krasoń 2,K.Falkiewicz 2, Walendowski 2, Kraszewski, Szafraniec.

Runda II (12.01.2013):

Freeland Yeoman F.C. 6:3 Żubry Oxford

(Divisioan 2)

Skład: Rogala - Hoczyk, Kraszewski, Jurgilewicz (Woliński), Kozłowski, Kruk, M.Samoluk, T.Serednicki, Walendowski, K.Falkiewicz, Szafraniec (T.Samoluk).

Bramki: Hoczyk, K.Falkiewicz 2.

Hedley Toms / Michael Brown Cup

Runda I (18.11.2012):

Żubry Oxford 3:2 Brightwell F.C.

                             (Division 1)

Skład: Cholewiński - Hoczyk, Kraszewski, Jurgilewicz, Krasoń (Seroczyński), Kruk, T.Serednicki, M.Samoluk, Walendowski (Kozłowski), Szafraniec (T.Samoluk), Pałka.

Bramki: Krasoń 3.

Ćwierć-finał (24.02.2013):

King & Queen Wheatley 0:7 Żubry Oxford

(Division 1)

Skład: Rogala - Hoczyk, Kruk, Jurgilewicz (K.Falkiewicz), Hryniów, Ciekielski, M.Samoluk (Kraszewski), T.Serednicki (Woliński), T.Samoluk, Krasoń, Szafraniec.

Bramki: Ciekielski 4, Szafraniec, T.Samoluk, Krasoń.

Pół-finał (24.03.2013):

Kidlington Royals 4:2 Żubry Oxford

(Premier League)

Skład: Szafraniec - Kraszewski, Kruk, Jurgilewicz, Hoczyk (Pałka), Hryniów, M.Samoluk, Woliński, Krasoń (Popiołek), Ciekielski, T.Samoluk.

Bramki: Ciekielski, M.Samoluk.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Żubry OxfordChinnor Res FC
Żubry Oxford 2:1 Chinnor Res FC
2017-03-25, 14:00:00