Żubry Oxford - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 338, wczoraj: 190
ogółem: 176 828

statystyki szczegółowe

Aktualności

Hedley Toms/Michael Brown Cup

  • autor: bartek.h., 2013-02-24 21:29

Ćwierć-finałowy mecz z King & Queen Wheatley w ramach rozgrywek Hedley Toms/Michael Brown Cup zapowiadał się niezwykle ciekawie. Niestety przeciwnik, który posiada w swoim składzie naprawdę dobrych zawodników nie podszedł do meczu poważnie. Pomimo, iż było to spotkanie ćwierć-finałowe, rywal miał problem ze skompletowaniem składu. Mecz rozpoczął się z opóźnieniem, a gospodarze wyszli na boisko w...dziewięciu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0 dla naszego zespołu.

Dopiero po piętnastu minutach drużyna z Wheatley grała w pełnym składzie, ale do tego czasu Żubry prowadziły już 2:0 po bramkach Sebastiana Ciekielskiego. Pomimo wyrównania liczby zawodników, nasza drużyna nadal przeważała na boisku i przed przerwą na listę strzelców wpisali się jeszcze Tomasz Samoluk i Piotr Szafraniec.

W przerwie nastąpiły dwie zmiany. Tomasza Serednickiego i Kamila Jurgilewicza zastąpili Łukasz Woliński i Kamil Falkiewicz.

Druga połowa to dalsza przewaga Żubrów i  kolejne gole dla naszego zespołu. Dwie bramki dołożył Sebastian Ciekielski, a wynik spotkania ustalił Andrzej Krasoń.

Trzeba przyznać, że zwycięstwo w tym meczu przyszło nam dość łatwo, gdyż rywal nie zawiesił zbyt wysoko poprzeczki. Pomimo słabej dyspozycji przeciwnika na wyróżnienie zasłużyli: strzelec czterech bramek Sebastian Ciekielski (był to jego pierwszy mecz od 30 września ubiegłego roku), a także Kamil Jurgilewicz, który zagrał bardzo pewnie na prawej obronie.


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [386]
 

autor: ~anonim 2013-02-25 06:18:47

avatar Dani alves jest w formie do boju zubry


autor: ~anonim 2013-02-25 15:18:52

avatar Prasa ryknie w srodowy poranek !! Jak zwykle. Oxford Mail :). lakunia


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

Lusitanos OxfordŻubry Oxford
Lusitanos Oxford 13:3 Żubry Oxford
2018-03-10, 14:00:00