Hedley Toms/Michael Brown Cup

• autor: bartek.h., 2013-02-24 21:29

Ćwierć-finałowy mecz z King & Queen Wheatley w ramach rozgrywek Hedley Toms/Michael Brown Cup zapowiadał się niezwykle ciekawie. Niestety przeciwnik, który posiada w swoim składzie naprawdę dobrych zawodników nie podszedł do meczu poważnie. Pomimo, iż było to spotkanie ćwierć-finałowe, rywal miał problem ze skompletowaniem składu. Mecz rozpoczął się z opóźnieniem, a gospodarze wyszli na boisko w...dziewięciu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7:0 dla naszego zespołu.

Dopiero po piętnastu minutach drużyna z Wheatley grała w pełnym składzie, ale do tego czasu Żubry prowadziły już 2:0 po bramkach Sebastiana Ciekielskiego. Pomimo wyrównania liczby zawodników, nasza drużyna nadal przeważała na boisku i przed przerwą na listę strzelców wpisali się jeszcze Tomasz Samoluk i Piotr Szafraniec.

W przerwie nastąpiły dwie zmiany. Tomasza Serednickiego i Kamila Jurgilewicza zastąpili Łukasz Woliński i Kamil Falkiewicz.

Druga połowa to dalsza przewaga Żubrów i  kolejne gole dla naszego zespołu. Dwie bramki dołożył Sebastian Ciekielski, a wynik spotkania ustalił Andrzej Krasoń.

Trzeba przyznać, że zwycięstwo w tym meczu przyszło nam dość łatwo, gdyż rywal nie zawiesił zbyt wysoko poprzeczki. Pomimo słabej dyspozycji przeciwnika na wyróżnienie zasłużyli: strzelec czterech bramek Sebastian Ciekielski (był to jego pierwszy mecz od 30 września ubiegłego roku), a także Kamil Jurgilewicz, który zagrał bardzo pewnie na prawej obronie.

autor: ~anonim 2013-02-25 06:18:47

avatar Dani alves jest w formie do boju zubry

autor: ~anonim 2013-02-25 15:18:52

avatar Prasa ryknie w srodowy poranek !! Jak zwykle. Oxford Mail :). lakunia