• autor: Mateusz Borek, 2013-03-30 14:15

Podczas gdy większość z Was spożywała Wielkanocne śniadanie, My w tym czasie rozgrzewaliśmy się na spotkanie ligowe z King & Queen Wheatley. Mnóstwo zaległych meczy, spowodowanych ciężką zimą w Anglii [co oni wiedzą o ciężkiej zimie? ;) ], nie pozwoliło na przełożenie spotkania na inny termin. Okazało się jednak, że zespół z Wheatley po raz kolejny w tym sezonie nie potrafił skompletować składu meczowego i został przyznany nam walkower i oczywiście 3 punkty. Zbliżyliśmy się w ten sposób do osiągnięcia celu jakim jest mistrzostwo Division 1. Szkoda tylko nierozegranego spotkania bo wszyscy wolelibyśmy zdobyć punkty na boisku, a nie na papierze.

Za tydzień czeka nas wyjazdowe spotkanie z drużyną Rutheford F.C. Miejmy nadzieję, że tym razem mecz zostanie rozegrany.