statystyki szczegółowe

Aktualności

Liga

• autor: bartek.h., 2013-04-21 18:50

Zgodnie z planem Żubry Oxford wywiozły 3 punkty z Aston, gdzie swoje mecze domowe rozgrywa drużyna Standlake Garage. Mecz zakończył się pogromem naszych rywali 8:1, choć wynik mógł być jeszcze wyższy. Swoją pierwszą bramkę dla Żubrów zdobył Waldemar Kruk, a właściwie pierwszą, drugą, trzecią i czwartą bo tyle trafień zaliczył nasz środkowy pomocnik.

Pomimo łatwego zwycięstwa to nasi rywale pierwsi cieszyli się ze zdobytej bramki. W 12' meczu, po dobrym dośrodkowaniu z lewej strony boiska z rzutu wolnego, najwyżej do piłki wyskoczył napastnik gospodarzy i głową umieścił ją w siatce. Radość w szeregach naszych przeciwników trwała zaledwie 4 minuty, gdy po strzale Łukasza Wolińskiego doprowadzamy do remisu, a po kolejnych 3 minutach wychodzimy na prowadzenie 2:1 po ładnej główce Tomasza Serednickiego. Na 3:1, zdobywając swoją pierwszą bramkę dla Żubrów, podwyższył Waldemar Kruk. Bramkę przed przerwą zdobył jeszcze Sebastian Ciekielski, dla którego był to już 15 gol w tym sezonie.

32' Sebastian Ciekielski trafia w poprzeczkę.

Druga połowa rozpoczęła się od mocnego uderzenia Żubrów. Już 2 minuty po gwizdku sędziego mogliśmy się cieszyć z piątego gola. Autorem bramki był ponownie Kruk. Niespełna 10 minut później było już 6:1, a Waldemar Kruk mógł cieszyć się ze skompletowanego hat-trika. Autorem siódmej bramki był Tomasz Samoluk, który w końcu przełamał się po czterech meczach bez zdobytej bramki. Wynik meczu ustalił niezwykle bramkostrzelny tego dnia Waldemar Kruk.

75' Kamil Stępniak odbiera piłkę i wyprowadza kontratak.

Skład: Tencer - Kraszewski (Szafraniec), Hoczyk (Stępniak), Jurgilewicz, Hryniów, Kruk, Woliński, M.Samoluk, Ciekielski (Pałka), T.Serednicki, T.Samoluk.

Bramki: Woliński, T.Serednicki, Ciekielski, T.Samoluk, Kruk 4.