Urodziny, ślub i nowy kibic Żubrów!!!

• autor: bartek.h., 2013-08-17 01:54

W ciągu ostatnich kilku tygodni przerwy między sezonowej niewiele wydarzyło się w drużynie Żubrów. Jednak nie to było powodem braku aktualizacji strony, lecz brak dostępu do internetu administratora. Więcej w rozwinięciu...

20 lipca swoje 29 urodziny obchodził napastnik naszego zespołu Tomasz Samoluk. Dużo spóźnione, ale jak najbardziej szczere, najlepsze życzenia od całego zespołu. Przede wszystkim Tomkowi życzymy dużo zdrowia i omijania kontuzji oraz jak najwięcej bramek w nadchodzącym sezonie, a także sukcesów w życiu osobistym.

Dnia 27 lipca stan cywilny zmienił główny założyciel drużyny Andrzej Krasoń. Nowożeńcom życzymy wszystkiego co najlepsze, niezmiennego powodzenia, szczęścia i pozytywnego nastawienia do wszystkiego co ich czeka w nowym życiu. Pannie młodej tak z osobna - cierpliwości ;).

Żubry Oxford mają nowego kibica. 16 sierpnia o godzinie 11:30 zostałem (Bartłomiej Hryniów - zawodnik i administrator strony) szczęśliwym tatą małej Oliwii. Mała ma się dobrze i już przymierza koszulkę klubową taty. Być może niedługo będziemy musieli założyć sekcję kobiet :).

autor: ~gall anonim 2013-08-19 12:36:50

avatar a informacje o sparingu panie tato ? :))

OUP ReservesŻubry Oxford
OUP Reserves   Żubry Oxford