• autor: bartek.h., 2013-09-06 19:28

W niedzielę 1 września Żubry Oxford pokonały 4:2 na wyjeździe aktualnych mistrzów ligi - Oxford Sports & Social Club. Pomimo, że nasz przeciwnik całe spotkanie rozgrywał w osłabieniu, (problem ze skompletowaniem składu) potrafił przeprowadzić kilka groźnych akcji pod naszą bramką z których dwie zakończyły się trafieniami do siatki. Nasz zespół z kolei raził nieskutecznością pod bramką rywali. Pomimo ogromnej przewagi w posiadaniu piłki i sytuacji bramkowych "jedynie" czterokrotnie pokonaliśmy bramkarza gospodarzy. Jako, że był to dopiero nasz pierwszy mecz w tym sezonie, możemy sobie wybaczyć słabszą dyspozycję tego dnia.

Debiut w Żubrach zaliczył nasz nowy bramkarz Dorian Apanasewicz, a do składu po półtora rocznej przerwie powrócił Damian Mordarski.

Skład: Apanasewicz - Kraszewski, Pałka, Hryniów, Jurgilewicz, Mordarski, Hoczyk (T.Samoluk), M.Samoluk, T.Serednicki, Ciekielski, Krasoń.

Bramki: Kraszewski, Ciekielski 2, T.Samoluk.

OUP ReservesŻubry Oxford
OUP Reserves   Żubry Oxford