Zaległe informacje

• autor: bartek.h., 2013-09-26 23:32

15 września 28 lat skończył pomocnik Żubrów - Sebastian Ciekielski. Cała drużyna życzy mu wszystkiego najlepszego, omijania kontuzji i sukcesów z zespołem :), a także w życiu prywatnym.

Tego samego dnia nasz zespół rozegrał sparing z zespołem Oxford F.C. Mecz zakończył się naszym pewnym zwycięstwem 4:1. Prawdziwą ozdobą meczu były trafienia do siatki Macieja Pałki, który trafił do bramki piętką, oraz Marcina Samoluka, który potężnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy z ponad 25 metrów. Pozostałe dwa trafienia dołożył Andrzej Krasoń. Żubry wystąpiły w składzie: Apanasewicz - Kraszewski, Pałka, Hryniów, Jurgilewicz, Mordarski, M.Samoluk, T.Serednicki, Kruk, Siuda, Krasoń.

20 września 30 lat skończył nasz grający trener Michał Kraszewski, któremu również życzymy wszystkiego najlepszego, a także sięgnięcia w tym sezonie po co najmniej jeden z trzech pucharów w których grają Żubry.

OUP ReservesŻubry Oxford
OUP Reserves   Żubry Oxford