• autor: bartek.h., 2013-09-27 00:30

W ostatnim meczu rozegranym 29 września Żubry Oxford zostały pokonane na własnym boisku 3:1 przez ekipę Barton United. Debiut w zespole zaliczył Emil Blewąska. Więcej w rozwinięciu...

Na prowadzenie jako pierwsi wyszli goście po niefortunnej interwencji Tomasza Serednickiego, który chcąc przeciąć niegroźne dośrodkowanie w pole karne, skierował piłkę do własnej bramki. Wynik 1:0 utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron, pomimo wyraźnej przewagi naszego zespołu, długo nie mogliśmy zdobyć wyrównującej bramki. W 65' rzutu karnego po faulu na Andrzeju Krasoniu nie wykorzystał Sebastian Ciekielski. Parę minut później sędzia kolejny raz wskazuje na jedenasty metr. Tym razem faulowany jest ''Seba'', a do piłki podchodzi Michał  Kraszewski, który pewnym strzałem doprowadza do wyrównania. Kiedy wydaje się już, że kolejna bramka dla Żubrów po prostu musi wpaść, goście po raz kolejny w tym meczu wychodzą na prowadzenie. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania, po faulu Kamila Jurgilewicza w polu karnym, sędzia dyktuje rzut karny dla przyjezdnych, który zostaje zamieniony na bramkę. W ten sposób Żubry zaliczają drugą porażkę z rzędu, choć z przebiegu meczu wydaje się, że remis byłby tutaj bardziej sprawiedliwy. Już jutro czeka nas wyjazdowe spotkanie z Black's Head Bletchington.

Skład: Apanasewicz - Kraszewski, Hryniów, Mordarski (Jurgilewicz), Blewąska, M.Samoluk, Kruk, T.Serednicki, Siuda, Ciekielski, Krasoń.

Bramka: Kraszewski.