Liga - Znowu porażka

• autor: bartek.h., 2013-10-14 16:34

Wydawałoby się, że Żubry Oxford wygrywając 6:2 z Black Head Bletchington powróciły już na właściwe tory. Niestety w minioną niedzielę, po raz trzeci w tym sezonie doznaliśmy porażki. Wynik 6:1 jakim zakończyło się spotkanie z drużyną Cowley Marsh Eagles nie odzwierciedla jednak tego co działo się na boisku. Co prawda nie zasłużyliśmy w tym meczu na choćby jeden punkt, ale nie zasłużyliśmy także na lanie jakie zafundowały nam ''Orły'' z Cowley Marsh. Honorową bramkę dla naszego zespołu zdobył Andrzej Krasoń. Już jutro czeka nas pojedynek z aktualnym mistrzem ligi Oxford Sports & Social Club. Pierwszy mecz pomiędzy naszymi zespołami zakończył się naszym zwycięstwem 4:2. Trzeba jednak pamiętać, że nasz przeciwnik w ostatnim meczu wystąpił w bardzo osłabionym składzie, także o dobry wynik może być bardzo ciężko.