• autor: bartek.h., 2013-10-21 22:42

W minioną niedzielę Żubry Oxford przegrały na własnym boisku 7:2 z zespołem Oxford Sport's & Social Club. Po raz kolejny w tym sezonie Żubry miały problem ze skompletowaniem składu, a jedenasty zawodnik dołączył do drużyny dosłownie pięć minut przed rozpoczęciem meczu. Rezerwowych niestety nie było, a naszym sędziom liniowym musiał zostać jeden z nielicznych kibiców za co należą mu się podziękowania. Żubry jako pierwsze, po strzale samobójczym, objęły prowadzenie, niestety później do siatki sześć razy z rzędu trafiali goście. Rozmiary porażki zmniejszył na chwilę Emil Blewąska  dla którego było to pierwsze trafienie w zespole Żubrów. Goście dołożyli na koniec jeszcze jedną bramkę ustalając wynik meczu 7:2.

Skład: Apanasewicz - Krasoń, Kurt, Mordarski, Seroczyński, Hryniów, T.Serednicki, Ciekielski, Jurgilewicz, T.Samoluk, Blewąska.

Bramki: bramka samobójcza, Blewąska.

OUP ReservesŻubry Oxford
OUP Reserves   Żubry Oxford