Sam Waters Cup

• autor: bartek.h., 2013-12-04 14:31

Żubry Oxford przegrały po dogrywce  z zespołem Henley Town 5:3 i odpadły z pucharu Sam Waters Cup. W zespole zadebiutował nowy bramkarz Klaudiusz Nowicki. Więcej w rozwinięciu...

Gospodarze prowadzili do przerwy już 2:0, jednak dzięki determinacji udało się nam doprowadzić do remisu i dogrywki. Bramki zdobyli Walendowski i Kurt. Niestety, plac gry musiał opuścić kontuzjowany Kurt i w związku z brakiem zmienników Żubry musiały grać prawie całą dogrywkę w dziesięciu. W pierwszej połowie dogrywki gospodarze ponownie wychodzą na prowadzenie, ale stan gry wyrównuje Tomasz Samoluk. W drugiej połowie dogrywki zespół z Henley wykorzystał przewagę liczebną i nasze zmęczenie i strzela dwie bramki, na które nie udało się już nam odpowiedzieć.

Skład: Nowicki - Kruk, Kraszewski, T.Serednicki, Hoczyk (Mordarski), Kurt, Woliński, T.Samoluk, Ciekielski, Walendowski, Siuda.

Bramki: Walendowski, T.Samoluk, Kurt.

OUP ReservesŻubry Oxford
OUP Reserves   Żubry Oxford