Devenney Cup - Finał nie dla Żubrów

• autor: bartek.h., 2014-04-01 19:12

Niestety Żubry Oxford nie zagrają w finale pucharu Devenney Cup. W pół-finale doznając sromotnej porażki 0:4 ostatecznie zaprzepaściliśmy szansę na osiągnięcie choćby jednego znaczącego sukcesu w tym sezonie. Nasz przeciwnik zagrał bardzo dobry mecz, nie pozwalając nam praktycznie na przeprowadzenie żadnej akcji, po której bylibyśmy bliscy zdobycia bramki. Po pierwszej połowie przegrywaliśmy 2:0 i było to najgorsze 45 minut jakie zagraliśmy w tym sezonie. Druga połowa była już znacznie lepsza w naszym wykonaniu, ale nie udało się już odwrócić losów spotkania. Do końca sezonu pozostały nam jeszcze cztery spotkania ligowe i miejmy nadzieję, że chociaż w tych meczach pokażemy prawdziwy charakter i wolę walki.

Skład: Apanasewicz - M.Samoluk, Blewąska, Hoczyk, Hryniów, T.Serednicki, T.Samoluk, Ciekielski, Siuda, Krasoń, Pałka (Woliński).

OUP ReservesŻubry Oxford
OUP Reserves   Żubry Oxford