Liga - Dwie porażki na zakończenie sezonu

• autor: bartek.h., 2014-05-11 22:34

W ostatni czwartek (8 maja) Żubry Oxford przegrały na własnym boisku 2:5 z zespołem AFC Jericho. Bramki dla naszego zespołu strzelili Andrzej Krasoń i Waldemar Kruk. Natomiast we wczorajszym spotkaniu, w dość pechowy sposób, Żubry uległy na wyjeździe Barton Utd 2:3 tracąc ostatnią bramkę w kuriozalny sposób. Napastnik gospodarzy uderzył piłkę po ziemi z odległości 15 metrów, a ta w ostatnim momencie podskoczyła na nierówności boiska i przeleciała nad wydawałoby się pewnie interweniującym Apanasewiczem. Bramki dla Żubrów zdobyli Tomasz Serednicki i Michał Filipowicz. Tym samym Żubry zakończyły sezon przegrywając, aż pięć ostatnich spotkań pod rząd, co jest najgorszą taką serią w historii drużyny. Przed przerwą między sezonową Żubry wystąpią jeszcze w dwóch turniejach, będąc organizatorem jednego z nich (15 czerwca). Więcej informacji o organizowanym przez nas turnieju pojawi się już niedługo.