statystyki szczegółowe

Aktualności

Sam Waters Cup

• autor: bartek.h., 2014-10-05 15:19

W pierwszej rundzie pucharu Sam Waters Cup, Żubry Oxford pokonały na własnym boisku zespół Forest Hill F.C. 6:2. Nasz zespół już od pierwszej minuty groźnie zaatakował rywala czego skutkiem były trzy szybko zdobyte bramki. Więcej w rozwinięciu...

W pierwszych dziesięciu minutach spotkania na listę strzelców wpisali się kolejno Sebastian Ciekielski, Tomasz Serednicki i Michał Filipowicz. Goście odpowiedzieli jednym trafieniem po rzucie rożnym i zamieszaniu w naszym polu karnym. Nie zrobiło to jednak na naszych zawodnikach większego wrażenia i do przerwy dołożyliśmy jeszcze trzy trafienia, których autorami byli Tomasz Samoluk, Damian Siuda i ponownie Ciekielski. Po przerwie tempo spotkania wyraźnie spadło i pomimo kilku dogodnych sytuacji do zdobycia bramki nie udało się już podwyższyć prowadzenia. W końcówce spotkania gościom udało się jeszcze zmniejszyć rozmiary porażki i ustalić wynik meczu na 6:2 dla Żubrów.

W następnej rundzie tego prestiżowego pucharu 11 listopada Żubry podejmą na własnym boisku zespół Kidmore End z Reading District.

Skład: Apanasewicz - Krasoń (c) (Szawerdak), Korchan, Jurgilewicz, Hryniów, Kruk, T.Samoluk, Filipowicz, Ciekielski, Siuda, Serednicki.

Bramki: Ciekielski 2, Serednicki, Filipowicz, T.Samoluk, Siuda.

Tomasz Serednicki próbuje przedrzeć się przez obronę Forest Hill.