Sam Waters Cup

• autor: bartek.h., 2014-11-02 16:51

Żubry Oxford przegrały na własnym boisku z zespołem Kidmore End F.C. 0:3. Po raz kolejny odpadamy z tego pucharu już po drugim meczu, będąc zaledwie cieniem zespołu, którym zazwyczaj jesteśmy. Przeciwnik zdobył dwie bramki przed przerwą - pierwszą z rzutu karnego, drugą po kontrze i sytuacji jeden na jeden. W drugiej połowie nasz przeciwnik dorzucił jeszcze jedną bramkę, ponownie z rzutu karnego. Czerwoną kartką ukarany też został Andrzej Krasoń. Czego dzisiaj zabrakło? Chyba wszystkiego, włącznie z rezerwowymi. W składzie zabrakło też kilku podstawowych zawodników, których wykluczyły kontuzje, ale nawet to nie tłumaczy naszej dzisiejszej postawy. Szerzej o meczu już nie będzie...

Skład: Apanasewicz - Kruk, Samoluk, Hryniów, Jurgilewicz, Szawerdak, Woliński, Serednicki, Siuda, Ciekielski, Krasoń.

Bramki -.