HT/MB Cup

• autor: bartek.h., 2015-02-01 22:49

W prawdopodobnie ostatnim meczu grupowym (zarząd ligi zastanawia się nad rozegraniem spotkań rewanżowych), Żubry Oxford pokonały 5:0 na własnym boisku zespół Sporting Headington Academicals F.C. Po tym zwycięstwie Żubry uplasowały się na drugim miejscu w grupie ''B'', zdobywając 7 punktów w trzech spotkaniach. Tyle samo oczek zgromadził zespół Iffley Harriers, jednak dzięki lepszej różnicy bramek zajął pierwsze miejsce. Więcej w rozwinięciu...

Żubry od początku do końca kontrolowały spotkanie, nie pozwalając niemrawo grającym gościom na stworzenie zagrożenia pod bramką strzeżoną przez Doriana Apanasewicza. Po ich jedynym groźniejszym ataku w pierwszej połowie meczu, udaje nam się wyprowadzić szybką kontrę po której obejmujemy prowadzenie. Podanie Tomasza Samoluka wykorzystał Michał Filipowicz strzelając swoją dziesiątą bramkę w sezonie.

Chwile po przerwie prowadzenie podwyższył Andrzej Krasoń. Kolejne bramki zdobyli Michał Kraszewski, Łukasz Woliński i ponownie Michał Filipowicz.

OUP ReservesŻubry Oxford
OUP Reserves   Żubry Oxford