HT/MB Cup

• autor: bartek.h., 2015-04-03 12:04

Żubry Oxford pożegnały się z pucharem HT/MB Cup po kompromitującej porażce na własnym boisku w ćwierć-finale z niżej notowanym rywalem. Więcej w rozwinięciu...

Przez pierwsze 25 minut Żubry były tylko tłem dla przyjezdnych i w tym czasie daliśmy wbić sobie, aż trzy bramki. Dopiero w 30' udaje nam się przeprowadzić akcje, która zakończyła się celnym strzałem i w końcu bramką. Autorem bramki dającej nadzieje na odwrócenie losów spotkania był Andrzej Krasoń. Niestety tuż przed przerwą tracimy kolejnego gola w dość kuriozalnych okolicznościach. Kiedy wydawało się, że piłka po strzale napastnika gości przeleci w znacznej odległości od naszej bramki, silnie wiejący tego dnia wiatr dosłownie wcisnął ją obok samego słupka.

Druga połowa wyglądała już zupełnie inaczej. Bramkę, która była ozdobą całego meczu, zdobył z ponad trzydziestu metrów Tomasz Serednicki. Mimo chęci i starań wszystkich zawodników nie udało się już zdobyć więcej bramek, a przeciwnik wykorzystując nasze odsłonięcie się wykorzystał w końcówce trzy kontry i mecz zakończył się wynikiem 2:7.