• autor: bartek.h., 2015-05-07 16:34

W dwóch ostatnich meczach tego sezonu, Żubry Oxford dwukrotnie mierzyły się z zespołem Barton United. W pierwszym spotkaniu rozegranym 19 kwietnia na terenie przeciwnika, Żubry w dość okrojonym składzie, przegrały wysoko 5:0.

Natomiast w drugim spotkaniu, rozgrywanym 23 kwietnia, padł remis 3:3. Remis dla nas bardzo pechowy, gdyż po bramkach Serednickiego, Krasonia i Filipowicza prowadziliśmy już 3:0, a bramkę wyrównującą nasz przeciwnik zdobył dosłownie w ostatniej sekundzie meczu.

W tej chwili oczekujemy jeszcze na wynik meczu pomiędzy Barton United i Blackbird F.C. który zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 10 maja. Remis lub zwycięstwo Blackbird zagwarantuje Żubrom drugie miejsce na koniec sezonu w ligowej tabeli.