Zakończenie sezonu

• autor: bartek.h., 2015-06-01 13:54

W ostatnią sobotę maja odbyło się zakończenie sezonu 2014/15 Żubrów Oxford, połączone z pożegnaniem trenera Michała Kraszewskiego. Tradycyjnie odbyło się też wręczenie nagród indywidualnych.

Zawodnikiem sezonu wybrany został Michał Filipowicz, który wywalczył również statuetkę dla najskuteczniejszego strzelca. Nagrodę "Największy Postęp" otrzymał bramkarz Dorian Apanasewicz. Natomiast nagroda w kategorii "Sportowa Postawa" powędrowała do Bartłomieja Hryniów.

Po czterech sezonach pożegnaliśmy też naszego grającego trenera Michała Kraszewskiego, który postanowił wrócić do polski. Jego osiągnięcia jako trenera Żubrów można obejrzeć w zakładce "Trenerzy", a jako zawodnika w zakładce Baza Piłkarzy. Wszyscy życzymy mu wszystkiego najlepszego i powodzenia w naszej ojczyźnie.

GarsingtonŻubry Oxford
Garsington   Żubry Oxford