Żubry Cup

• autor: bartek.h., 2015-06-08 17:46

W minioną niedzielę podczas "PIKNIKU EUROPEJSKIEGO" odbył się turniej piłkarski "Żubry Cup". Niestety w turnieju wystąpiło tylko pięć zespołów. Dzień wcześniej w Slough, odbył się największy polski turniej piłkarski w UK - Puchar Andersa i większość drużyn wybrała właśnie ten turniej. Więcej w rozwinięciu...

W zawodach wystąpiły zespoły: Żubry Oxford, Żubry Oldboy, Wariaci, Inter i Joga Bonito. Szczególne podziękowania za udział należą się właśnie tym ostatnim, ponieważ na turniej przyjechali, aż z Londynu.

Turniej wygrały Żubry Oxford, a drugie miejsce zajął zespół Joga Bonito z Londynu. W meczu o trzecie miejsce zwyciężył zespół Wariatów, który pokonał Inter.

Statuetka dla najlepszego strzelca turnieju powędrowała do Michała Filipowicza z Żubrów Oxford, a najlepszym bramkarzem okazał się Adrian Cholewiński, także z Żubrów Oxford.

Żubry OxfordOUP Reserves
Żubry Oxford   OUP Reserves