Aktualizacja strony

• autor: bartek.h., 2016-01-25 22:22

Strona Żubrów Oxford już uaktualniona.

W związku z tym, że strona nie była prowadzona dość długo, przedstawiamy kilka najważniejszych informacji dotyczących drużyny (a właściwie już klubu) z ostatnich miesięcy.

Po raz pierwszy Żubry wystawiły do rozgrywek dwa zespoły. Pierwszy zespół występuje w Oxford City F.A. - Premier Division i rozgrywa swoje mecze w soboty. Natomiast drugi zespół występuje w Upper Thames Valley League - Premier League. Mecze rozgrywane są w niedzielę.

Powstała także sekcja kobiet, ale jest to dopiero raczkujący projekt i nasze Panie jeszcze nie rywalizują w rozgrywkach ligowych.

Setny mecz w Żubrach zaliczyli Andrzej Krasoń, Tomasz Serednicki, Bartłomiej Hryniów i Sebastian Ciekielski. Następni w kolejce do "Klubu 100" są Marcin Samoluk (91) i Łukasz Woliński (88).

GarsingtonŻubry Oxford
Garsington   Żubry Oxford