• autor: bartek.h., 2016-09-04 16:46

Żubry Oxford po letniej przerwie powróciły na boisko. W swoim premierowym meczu w Oxford Senior League zremisowały z zespołem Kennington Athletic 1:1. Bramkę dla Żubrów zdobył niezawodny Michał Filipowicz, a debiut w Żubrach zaliczył Oskar Archaniłowicz. Pomimo iż Żubry nie wystąpiły w swoim optymalnym składzie, a i przeciwnik był bardzo mocny, nasz zespół zagrał dobre spotkanie.

Skład: Breczko - Kruk, Bania, Jurgilewicz (Pałka), Apanasewicz, Blewąska, Krasoń, T.Samoluk Ciekielski, Archaniłowicz (Półtorak), Filipowicz.

Przypominamy również, że Żubry nie rozgrywają już swoich meczy na Cowley Marsh Park w Oxfordzie. Nowym boiskiem Żubrów jest obiekt zespołu Abingdon Town. Adres: OX14 3HP, Bridge Street, Abingdon (Mecze u siebie rozgrywamy zawsze w soboty o godzinie 14:00). Obiekt posiada zadaszone trybuny, także można bez problemu ogladać mecze Żubrów nawet podczas deszczu.

Kibiców serdecznie zapraszamy na nasze mecze, a chętnych do grania w Żubrach na najbliższy trening.

Żubry OxfordChinnor Res FC
Żubry Oxford 2:1 Chinnor Res FC