• autor: bartek.h., 2016-09-04 16:46

Żubry Oxford po letniej przerwie powróciły na boisko. W swoim premierowym meczu w Oxford Senior League zremisowały z zespołem Kennington Athletic 1:1. Bramkę dla Żubrów zdobył niezawodny Michał Filipowicz, a debiut w Żubrach zaliczył Oskar Archaniłowicz. Pomimo iż Żubry nie wystąpiły w swoim optymalnym składzie, a i przeciwnik był bardzo mocny, nasz zespół zagrał dobre spotkanie.

Skład: Breczko - Kruk, Bania, Jurgilewicz (Pałka), Apanasewicz, Blewąska, Krasoń, T.Samoluk Ciekielski, Archaniłowicz (Półtorak), Filipowicz.

Przypominamy również, że Żubry nie rozgrywają już swoich meczy na Cowley Marsh Park w Oxfordzie. Nowym boiskiem Żubrów jest obiekt zespołu Abingdon Town. Adres: OX14 3HP, Bridge Street, Abingdon (Mecze u siebie rozgrywamy zawsze w soboty o godzinie 14:00). Obiekt posiada zadaszone trybuny, także można bez problemu ogladać mecze Żubrów nawet podczas deszczu.

Kibiców serdecznie zapraszamy na nasze mecze, a chętnych do grania w Żubrach na najbliższy trening.

Premier Challenge Cup

• autor: bartek.h., 2016-02-18 00:12

Żubry Oxford w wyjazdowym meczu pokonały zespół Fairview F.C. 6:2. Było to spotkanie ćwierć-finałowe w ramach rozgrywek "Premier Challenge Cup". Bramki dla Żubrów zdobyli Szuszwalak - 3, Serednicki, Filipowicz i T.Samoluk.

Już w najbliższą sobotę Żubry podejmą ten sam zespół na własnym boisku. Tym razem w meczu ligowym.

HTMB Cup

• autor: bartek.h., 2016-02-01 09:55

Drugi zespół Żubrów przegrał na własnym boisku z zespołem Cholsey F.C. 1:13. Jest to najwyższa porażka Żubrów w historii istnienia klubu. Jedyną bramkę dla Żubrów zdobył Michał Filipowicz po podaniu Mateusza Szuszwalaka. W 60' czerwoną kartką ukarany został Andrzej Krasoń.

Mecz odwołany

• autor: bartek.h., 2016-01-27 22:45

Sobotni mecz ćwierć-finałowy pomiędzy Żubrami Oxford a drużyną Checquers F.C. został odwołany. Zamiast meczu prawdopodobnie rozegrana zostanie gierka wewnętrzna.

Aktualizacja strony

• autor: bartek.h., 2016-01-25 22:22

Strona Żubrów Oxford już uaktualniona.

W związku z tym, że strona nie była prowadzona dość długo, przedstawiamy kilka najważniejszych informacji dotyczących drużyny (a właściwie już klubu) z ostatnich miesięcy.

Po raz pierwszy Żubry wystawiły do rozgrywek dwa zespoły. Pierwszy zespół występuje w Oxford City F.A. - Premier Division i rozgrywa swoje mecze w soboty. Natomiast drugi zespół występuje w Upper Thames Valley League - Premier League. Mecze rozgrywane są w niedzielę.

Powstała także sekcja kobiet, ale jest to dopiero raczkujący projekt i nasze Panie jeszcze nie rywalizują w rozgrywkach ligowych.

Setny mecz w Żubrach zaliczyli Andrzej Krasoń, Tomasz Serednicki, Bartłomiej Hryniów i Sebastian Ciekielski. Następni w kolejce do "Klubu 100" są Marcin Samoluk (91) i Łukasz Woliński (88).

Sparing w sobote

• autor: bartek.h., 2015-07-09 17:16

W piątek odbędzie się dodatkowy trening Żubrów na Cowley Marsh Park w Oxfordzie o godzinie 18:00.

A już w sobotę Żubry Oxford rozegrają swój pierwszy sparing przed nadchodzącym sezonem. Przeciwnikiem Żubrów będzie Polska drużyna White Eagles Reading. Mecz zostanie rozegrany w Abingdon na stadionie Abingdon Town, start 16:00.

Przygotowania do nowego sezonu

• autor: bartek.h., 2015-06-26 16:08

Już w najbliższy wtorek (30 czerwca) o godzinie 18:00 na Cowley Marsh Park, Żubry Oxford rozpoczną przygotowania do kolejnego sezonu. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby dołączyć do zespołu, lub po prostu pokopać piłkę, serdecznie zapraszamy na nasze treningi w każdy wtorek i czwartek o godzinie 18:00. Nadchodzący sezon będzie pierwszym sezonem w historii naszego klubu w którym występować będzie również zespół rezerw. Pierwsza drużyna będzie rozgrywała swoje mecze w soboty w godzinach 13-16. Natomiast rezerwy będą grały w niedzielę zawsze o godzinie 10:30.

Kadra będzie musiała liczyć co najmniej trzydziestu pięciu zawodników i w związku z tym już niedługo pojawią się dodatkowe ogłoszenia na Facebooku i w polskich sklepach w Oxfordzie.

Więcej informacji udzieli trener Andrzej Krasoń - 07732753457.

Mecz , 01:00